Czy zabieg endermologii jest mocno bolesny

Korzystanie z zabiegów, jakie oferuje chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna jest coraz bardziej powszechne. Ludzie nie martwią się już, co pomyślą o nich inni – po prostu, decydują się na poprawienie swojego wyglądu poprzez poddanie się różnym usługom medyczno-kosmetologicznym.

Na czym polega zabieg endermologii?

W walce o szczuplejszą sylwetkę pomóc może zabieg endermologii. To usługa podczas której wykorzystuje się specjalny sprzęt do masażu, który wytwarza podciśnienie, rozbijając jednocześnie podskórną tkankę tłuszczową. Jeśli ktoś chce pozbyć się cellulitu, właśnie dla niego została stworzona endermologia Efekty będą najlepsze wtedy, kiedy serię zabiegów połączy się z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem oraz odpowiednim nawodnieniem organizmu.

Spore gro osób wstrzymuje się przed skorzystaniem z zabiegu endermologii. Spowodowane jest to obawą przed bólem. Rzeczywiście, rozmasowywanie tkanki tłuszczowej może powodować uczucie dyskomfortu, jednak czasem warto chwilę pocierpieć, aby osiągnąć założony cel. Niektóre osoby twierdzą z kolei, że zabieg ten jest całkiem przyjemny.

Ile kosztuje endermologia?

Jako, że endermologia jest stosunkowo nowym zabiegiem, jej cena jest niemała. Oczywiście, uzależniona jest ona od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, jak duża powierzchnia ciała objęta jest zmianami i ile serii zabiegów będzie potrzebne do rozprawienia się z nimi. Oczywiście, można inwestować w różnego rodzaju balsamy ujędrniające, w końcu są one zdecydowanie tańsze niż endermologia Efekty jednak są absolutnie nieporównywalne w tych dwóch przypadkach.

Cena jaką płaci się za tę usługę w dużej mierze zależy również od miasta, w którym się ją wykonuje i od samego gabinetu. Te bardziej renomowane, z lepszymi opiniami, z pewnością oferują wykonanie zabiegu endermologii znacznie drożej. Jednak w przypadku korzystania z usług medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej zdecydowanie lepiej jest wybierać dobrze znane gabinety, by mieć pewność, że nie zostanie się skrzywdzonym podczas takiego zabiegu. Przed jego wykonaniem trzeba przejść wywiad lekarski. Z endermologii nie mogą korzystać osoby z chorobami krwi, a także te po zawałach czy udarach. Również kobiety ciężarne powinny zrezygnować z tego zabiegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here