Ogrodowe SPA

Uwielbiasz relaks, jaki daje wypoczynek w wannie ogrodowej z hydromasażem? Teraz możesz korzystać z niej nie tylko w ciągu lata, ale również podczas chłodniejszych dni! Sprawdź najważniejsze informacje o całorocznych wannach ogrodowych z funkcją podgrzewania.

Jak działa całoroczna wanna SPA?

Całoroczna wanna ogrodowa SPA pozwala na korzystanie z relaksu w bąbelkowej kąpieli przez praktycznie cały rok. Dzięki temu można relaksować się w swoim ogrodzie nawet w trakcie zimy jak w popularnych górskich termach.

Aby korzystać z wanny ogrodowej SPA również zimą, należy wybrać odpowiedni model, który wyposażony jest w podgrzewacz oraz w izolację niecki i obudowy. Tego typu modele mogą efektywnie podgrzewać wodę do komfortowej temperatury, dlatego nie trzeba obawiać się o chłód.

Wanny całoroczne wyposażone są również w odpowiednie systemy, które zapobiegają ryzyku uszkodzenia ich przez mróz. Z tego względu nie trzeba obawiać się o ich awarie.

SPA w ogrodzie przez cały rok – ile to kosztuje?

Ceny związane z zakupem i montażem całorocznej wanny ogrodowej SPA będą wyższe od tej, która przeznaczona jest do używania tylko podczas ciepłych pór roku.

Do podstawowej ceny za wannę, która wynosi najczęściej 20-60 tysięcy złotych, trzeba dodać również koszt jej izolacji, który wynosi najczęściej około 7-15 tysięcy złotych. Dodatkowo zaleca się zakupienie pokrycia termicznego, które utrzymuje temperaturę wtedy, gdy wanna nie jest użytkowana – to koszt około 2-5 tysięcy złotych.

Wobec tego wanna ogrodowa przeznaczona do użytkowania również zimą będzie kosztem od około 40 tysięcy złotych wzwyż, natomiast w przypadku większych modeli ceny mogą wynosić nawet ponad 80 tysięcy złotych.

Gdzie kupić całoroczną wannę ogrodową?

Sprzedażą wyposażenia jak wanna ogrodowa SPA zajmują się firmy specjalizujące się w branży SPA & Wellness, które obecnie działają również w wielu miastach w Polsce.

Z dostępnymi wariantami wanien ogrodowych i dodatkowym wyposażeniem można zapoznać się obecnie na stronach ich producentów i sprzedawców, aby dobrać najlepszy model dla siebie. Fachowe wsparcie w zakupach zapewniają również sprzedawcy.

Zamówienie na wannę ogrodową można złożyć też przez internet. Firma dostarczy ją na miejsce i wykona fachowy montaż.

Wanny ogrodowe SPA dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here