Obóz chillout

Któż z nas nie marzy o wakacjach? Chyba nie ma takiej osoby. Wakacje to piękny czas, to moment kiedy możemy na chwile zatrzymać się w tym pędzącym świecie i zwyczajnie odpocząć. Kiedy lato rozpieszcza nas promieniami słońca i długimi dniami, wszystkim aż chce się żyć.

Najważniejsze podczas wakacji to dobrze wypocząć. Biura podróży dla dzieci oferują mnóstwo propozycji i pomysłów na wypoczynek dla naszych pociech. Niestety rodzice najczęściej nie mają dwumiesięcznych wakacji, a ich pociechy „skazane są” na siedzenie w domu. Aby temu zapobiec organizatorzy kolonii i obozów dla dzieci co roku tworzą nowe, ciekawe propozycje wyjazdów kolonijnych. W internecie mamy całą gamę obozów i kolonii, od artystycznych i sportowych po te na których naprawdę można odpocząć. I tutaj odnośnie tych ostatnich mam na myśli obóz chillout.

WYLUZUJ SIĘ!

Chillout z angielskiego oznacza „wyluzuj”. Jest to główna idea przyświecająca tego typu obozom. Dzieciaki podczas trwania obozów chillout mają szansę złapać oddech i oderwać się od codzienności.

Specjalnie przygotowywane programy obozów chillout oraz przeróżne zajęcia czynią tego typu obozy bardzo popularnymi. Dzieciaki bowiem kochają różnorodność, wyzwania, towarzystwo rówieśników, ale także cenią sobie prywatność, odpoczynek oraz dobrą zabawę.

ODPOCZYNEK, ALE NIE STRACONY CZAS!

Obóz chillout jak niektórym się błędnie wydaje, to nie leżenie „plackiem” w pokoju na telefonie lub komputerze, to aktywne zajęcia angażujące całą grupę oraz wyśmienite wycieczki w różne ciekawe regionalne miejsca. Dzieciaki mają możliwość poznać nowe zwyczaje, kulturę oraz mnóstwo innych nowych rzeczy.

Kadra wybierana na obóz chillout to świetni wychowawcy i opiekunowie. Są to zarówno ludzie młodzi jak i starsi, każde zapewne wniesie coś pozytywnego do wyjazdu. Ponadto są to osoby podchodzące do swojej pracy bardzo rzetelnie oraz z wielką pasją i zamiłowaniem. Posiadają oni ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ponadto współpracują z biurami podróży już od wielu lat, prowadząc obozy chillout.

WIEK DZIECI I OFERTY

Wakacje w postaci obozów chillout organizowane są zarówno dla młodszych dzieciaczków jak i dla starszej młodzieży. Każdy z pewnością zostanie przydzielony do odpowiednich grup rówieśniczych. Nie ma zatem obawy, ze jakieś dziecko nie odnajdzie się na wyjeździe.

Jesteśmy przekonani, ze wakacje w postaci obozu chillout to doskonały pomysł dla każdego dziecka. Mają oni okazję wyjechać na wczasy bez rodziców. Jest to świetne umocnienie rodziny. Wszystkim wyjdzie na dobre jeśli odrobinę za sobą zatęsknią. Dzieciaki z obozów chillout zawsze wracają do swoich domów zadowolone oraz pełne pozytywnej energii.

CENY OBOZÓW

Koszt obozu chillout zależy od wielu czynników, między innymi od wybranej lokalizacji, od organizatora oraz od oferty. Należy się jednak liczyć z kosztami zaczynającymi się od 1500zł.

Polecamy obóz chillout i zachęcamy do rezerwacji. Jak w każdym przypadku ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zdecydowane powinny zarezerwować miejsca przed sezonem.

Życzymy udanych wakacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here