New Holland

New Holland to jedna z najpopularniejszych marek produkujących maszyny rolniczy. Należąca do FIAT Group, sprzedawana jest na całym świecie. Firma specjalizuje się w maszynach rolniczych najróżniejszego typu, za czołowe w całym agrobiznesie uznawane są jednak kombajny New Holland – najważniejsze spośród maszyn rolniczych używanych podczas żniw, zwiększające kilkukrotnie wydajność podejmowanych prac. Każdy kombajn New Holland zapewnia najwyższą jakość zbiorów.

Kombajny zbożowe New Holland z https://www.lento.pl/kombajn-new-holland.html idealnie nadają się do pracy w każdych warunkach. Charakteryzuje je uniwersalność, która jest szczególnie ważna w pojazdach tego typu. Wiele z takich maszyn posiada system AC umożliwiający przezbrojenie kombajnu do poszczególnych upraw w bardzo krótkim czasie. W kombajnach tej amerykańskiej marki zawsze można znaleźć przestronną kabinę, stanowiącą olbrzymi komfort pracy, szczególnie w czasie długich prac, jak ma to miejsce w okresie żniw. Wielką zaletą dla operatorów kombajnów jest możliwość prostej zmiany parametrów pracy kombajnu z kabiny, dostępna w maszynach New Holland.

New Holland to marka odpowiednia do nawiązania współpracy w każdym gospodarstwie. Świadczy o tym dobrze rozbudowany serwis, świadczący usługi w tempie najwyższych światowych standardów, aby pomagać swoim klientom w kryzysowych sytuacjach. Serwisanci przyjeżdżają jak najszybciej, by osoba, która zdecydowała się wybrać tę markę uniknęli strat i mogli wyruszyć w dalszą pracę jeszcze tego samego dnia.

Dealerów New Holland znaleźć można w całej Polsce np. szukając według najbliżej nam lokalizacji na stronie internetowej spółki. Serwis internetowy zawiera wiele przydatnych informacji dotyczących maszyn rolniczych. Można wyszukiwać używane maszyny, wystawione na sprzedaż, wpisując dokładne parametry, które nas interesują. Dostępne są również katalogi uwzględniające wyprzedaże oraz najnowsze ofert specjalne. Na stronie internetowej znajduje się także sklep internetowy, w którym odnaleźć można ubrania związane z firmą oraz dokładnie odwzorowane modele maszyn rolniczych, w różnych skalach, które mogą sprawić wielką radość młodym, przyszłym rolnikom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here