Casy na telefon

Zadrukowanie gładkiej powierzchni pokrowca to dzisiaj żaden problem. Nowoczesne techniki poligraficzne zapewniają możliwość przygotowania atrakcyjnych, niezwykle szczegółowych nadruków na różnych powierzeniach, również na elastycznych materiałach, takich jak TPU. Casy na telefon z nadrukiem są tanie i łatwo dostępne. Jedyną kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje zatem wybór sposobu ich zdobienia. Czy powierzchnię etui ma dekorować jedna, czy kilka fotografii?

Duży nadruk z jednego zdjęcia

Podstawowym schematem dekorowania kejsów do telefonów z wykorzystaniem specjalnych kreatorów etui jest naniesienie na ich powierzchnię odpowiednio wyskalowanego zdjęcia. Kreator automatycznie skaluje wybraną fotografię, dopasowując ją do rozmiaru pokrowca. Oczywiście użytkownik może wcześniej poddać takie zdjęcie delikatnej obróbce. Przyciąć jego boczne krawędzie lub zdjęcie obrócić. To bardzo łatwe i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Casy na telefon z nadrukowanym pojedynczym zdjęciem można dodatkowo uzupełnić krótkim napisem, co w jeszcze większym stopniu podkreśla ich unikalność. Do dekorowania pokrowców wykorzystuje się różnorodne fotografie. Można korzystać z ogólnodostępnego katalogu grafik lub sięgnąć do zdjęć prywatnych i pokrowiec ozdobić pamiątkową fotografią z wakacji czy zdjęciem bliskiej nam osoby.

Kolorowa mozaika z wielu fotografii

Alternatywnym schematem zdobienia pokrowców do telefonu jest podzielenie powierzchni etui na kilka mniejszych pól, na których następnie nadrukowywane są wskazane przez użytkownika zdjęcia. Takie zdobienie przypomina kolorową mozaikę i jest doskonałym wyborem dla tych osób, które nie potrafią zdecydować się na jedno zdjęcie. Do dekorowania można wykorzystać dowolnego rodzaju fotografie prywatne lub ogólnodostępne. Ciekawym pomysłem może być przygotowanie etui zdobionego portretami dzieci lub innych członków rodziny czy stworzenie pamiątkowego case z wakacji, świąt lub innej imprezy okolicznościowej. Casy na telefon z nadrukiem w formie mozaiki są niezwykle barwne i mogą być doskonałym upominkiem dla bliskiej osoby.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zamówić case na telefon z nadrukowanym na nim pojedynczym zdjęciem, czy też stworzysz barwną mozaikę składającą się z wielu fotografii, tego typu gadżet będzie mieć niezwykle osobisty charakter i w diametralny sposób odmieni wygląd każdego telefonu. Kolorowe etui z nadrukiem pozwoli spersonalizować telefon i jest sprawdzonym pomysłem na skromny prezent dla dziewczyny/chłopaka, przyjaciółki, mamy czy babci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here