Na czym polega depilacja laserowa bikini?

Depilacja nie musi wiązać się z bólem i podrażnieniem – nawet w przypadku tak delikatnych okolic jak bikini. Wystarczy umiejętnie wybrać metodę depilacji. Komfort i świetny efekt zapewni depilacja laserowa bikini. Jak wygląda i jakie są jej najważniejsze zalety?

Depilacja laserowa bikini – przebieg

Jak wygląda depilacja laserowa? To metoda, która może być stosowana w różnych partiach ciała – pomoże usunąć włoski z nóg, pach, ale również bardzo wrażliwych okolic bikini. Zazwyczaj jest bezbolesna i daje długotrwały efekt.Na czym polega? W usunięciu włosków pomaga wysoka temperatura wytwarzana przez laser. Światło nakierowywane jest na okolice bikini i docierając wgłąb skóry wypala meszki włosowe, usuwając tym samym włoski z intymnych partii ciała. Jako że uszkodzeniu ulegają meszki, włoski nie odrastają przez wiele miesięcy. Efekt utrzymuje przez wiele miesięcy, nawet do roku. Metoda laserowa jest w pełni bezpieczna, ponieważ intensywność lasera jest dostosowana do wymogów bezpieczeństwa i nie wpływa negatywnie na zdrowie.

Gdzie wykonać laserową depilację bikini?

Gdzie wykonywane są laserowe zabiegi usuwania włosków z okolic bikini? Na ten zabieg należy zgłosić się do specjalistycznego gabinetu kosmetycznego, upewniając się, że osoba zajmująca się depilacją laserową posiada do tego odpowiednie kwalifikacje. Jeśli zabieg ma nie boleć i być bezpieczny, gabinet kosmetyczny powinien dysponować nowoczesnym, wysokiej jakości sprzętem. Obecnie wiele laserów jest wyposażonych w specjalny system chłodzący, dzięki któremu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Skóra po depilacji jest zdrowa i niepodrażniona, gładka i przyjemna w dotyku.

Zalety depilacji laserowej

Dlaczego depilacja laserowa bikini stacje się coraz popularniejsza? Powodów jest wiele. Najważniejszy z nich to mała inwazyjność – zabieg jest mało bolesny, a daje wspaniałe efekty. Na trwałe usuwa włoski, pozostawiając skórę miękką i gładką. Pozwala uniknąć bolesnych i nieestetycznych zmian skórnych, jak zaczerwienienie, podrażnienie czy reakcja alergiczna. W przypadku bikini depilacja laserowa to najlepsza dostępna metoda, ponieważ na długi czas pozostawia skórę pozbawioną włosków. Częste golenie czy używanie wosku podrażniłoby skórę. Dzięki depilacji laserowej kobiety mogą czuć się komfortowo, nie ryzykując złym samopoczuciem.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Kosmetologia Esteti-Med

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here