Co wpływa na wyjątkowość perfum

Wybierając perfumy powinniśmy pamiętać iż często nasz ulubiony zapach może wpływać bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie, emocje, z pewnością będzie to nasza druga niewidoczna skóra.

Naturalnie obecnie możemy zakupić perfumy oparte na składnikach naturalnych, będą to nuty kwiatowe, cytrusowe, zapachy kojarzące nam się z drzewem, lasem oraz ziemią. Każdy z nas posiada swój indywidualny gust, lubi inny rodzaj perfum, dlatego też powinniśmy wybrać zapach który najbardziej nam odpowiada.

Nuty zapachowe w perfumach

Warto zapoznać się z rodzajami nut, zapachy owocowe które często znajdziemy w perfumach będą kojarzyły nam się z lekkością, wiosną oraz latem, będą to zapachy cytryny, limonki, jabłka. Oczywiście w perfumach znajdziemy mieszanki różnych nut zapachowych, bardzo popularne w przypadku kobiet są nuty kwiatowe, znajdziemy tutaj zapach płatka róży, lilii, kwiatów polnych. Odpowiednio dobrane perfumy to mieszanka podstawowych nut które pozwalają na otrzymanie wyjątkowego zapachu.Możemy zakupić perfumy które posiadają nuty szyprowe, jest to zapach często używany w zapachach zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, mogą niekiedy przyjmować formę nieco ostrzejszą, z pewnością będzie to dobry pomysł na wieczór.

Innym pomysłem może być także zapach owocowo-słodki, tego rodzaju zapachy wybierają raczej osoby młode. Może być to bardzo dobry zapach na co dzień. Innym świeżym zapachem będzie oczywiście zapach cytrusowy, w tym przypadku często stosowany w zapachach sportowych, dla osoby które uprawiają sport, trenują Często dobrym pomysłem może być zakup wody toaletowej, w tym przypadku często będą to większe flakony przykładowo 100 mililitrów, bardzo ciekawym zapachem męskim jest jaguar classic black. Jest to kompozycja która łączy w sobie subtelność z lekkością, jest to zapach który możemy wykorzystać na co dzień, do pracy. W tym przypadku wykorzystano nuty zapachowe piżma, drzewa sandałowego, wyczujemy tutaj także drzewo cedrowe, zielone jabłko czy też czarną herbatę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here