jak zdobyć faceta

Czy któraś z Was zastanawiała się kiedykolwiek, będąc samotną, gdzie szukać miłości, w którym momencie naszego życia się ona zjawi? Czy będziemy tego pewne, czy może obejdą nas wątpliwości? Pytań jest zapewne bardzo wiele i nasza wyobraźnia nie ma końca, bo myślę, że każda z nas pragnie być szczęśliwą i kochaną. Jak jednak znaleźć miłość? Jak zdobyć faceta?

Życie w samotności

jak zdobyć facetaZ czasem jednak zaczynamy się zastanawiać, czy może coś z nami nie tak, skoro wszyscy w około nas kogoś mają, są szczęśliwi, a tylko my tkwimy wciąż samotnie w naszym życiu? Może mamy coś z twarzą, może nasz charakter jest tak paskudny, że nikt nie jest nami zainteresowany? Po dłuższym czasie najgorsze jest to, że zaczynamy w to naprawdę wierzyć. A przecież wystarczy to obrócić o 360 stopni i zacząć myśleć w zupełnie innym kierunku, bo wciąż mamy poczucie, że tylko my zostaliśmy sami. Co czujemy, widząc idącą naprzeciwko nas parę, trzymającą się za ręce..? Albo rodzinę z dzieckiem? W naszych myślach lokują się kłęby emocji, od zazdrości (Para pewnie wróci razem do wspólnego mieszkania, zrobią sobie kawę i wtuleni w siebie włączą swój ulubiony film), po radość (Rodzina po spacerku spędzi wesołe popołudnie, bawiąc się wspólnie ze swoim ukochanym dzieckiem), Czy to, że w tym momencie jesteśmy sami, ma oznaczać, że nie będziemy jak inni szczęśliwi?

Jak zdobyć faceta?

W jaki sposób znaleźć miłość, o której tak myślimy, której pragniemy… co zrobić, żeby kogoś poznać, ogólnie – jak zdobyć faceta? Gdzie szukać? Wśród znajomych, kolegów z pracy, czy w może w internecie, gdzie jest coraz więcej portali oferujących poznanie drugiej osoby. Może dobrym sposobem jest samotny spacer? A co jeśli ktoś nam się spodoba, myślimy o nim, ale brakuje nam odwagi, żeby zrobić pierwszy krok w kierunku nawiązania znajomości? W jaki sposób zainteresować mężczyznę swoją osobą? Myślę, że kluczem jest bycie po prostu sobą. Prawdziwą Ja, nigdy udawaną, bo wtedy bardzo łatwo wplątać się w lawinę kłamstw, nieporozumień i udawania bycia inną, niż w rzeczywistości jesteśmy. Szczerość to spokój w nas samych. A to pierwszy duży krok do bycia szczęśliwym z drugim człowiekiem. Oczywiście – ważne jest też to, jak wyglądamy i jak się ze sobą w tym czujemy. Jeśli nie jesteśmy siebie pewne – naszej urody, naszego gustu, ubioru, gestykulacji – jeśli po prostu się ze sobą nie lubimy – nie wywołamy iskry u mężczyzny, którego chcemy poznać, zdobyć, a który tą niepewność z łatwością zauważy.

Jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzny?

Na szczęście – jest kilka kobiecych trików, które z niebywałą lekkością kobiety wykorzystują i które im to ułatwiają, aby zdobyć faceta. Chcesz wzbudzić zainteresowanie? Włóż ładną sukienkę (może czerwona?) Lubisz obcasy? Świetnie! Załóż je, będziesz czuła się o wiele pewniej. Lubisz się malować? Podkreśl oczy – wiadomo nie od dziś, że są zwierciadłem duszy. A podczas rozmowy delikatnie odgarniaj włosy za ucho, weź kilka kosmyków i subtelnie oplataj je palcami. Odnośnie włosów – jeśli masz je długie, koniecznie przyjdź na takie spotkanie w rozpuszczonych, pięknie podkreślają naszą kobiecość i powodują niemały zachwyt wśród mężczyzn). No bo na 100 zapytanych facetów ile odpowie, że lubi u kobiet krótkie a nie długie włosy? No właśnie. Myślę, że można je policzyć na palcach jednej ręki. Myślisz, ze tego nie zauważy, ale faceci widzą takie rzeczy. Patrz w jego oczy, Pytaj go o jego hobby, czym się zajmuje, co najbardziej lubi robić w wolnym czasie. Znajdź wspólne zainteresowania, słuchaj co mówi, no i oczywiście bacznie się jemu przyglądaj. Staraj poznawać się jego powoli, sama też nie odkrywaj siebie od razu, bo czasem to może go zniechęcić.

Pierwsza randka

jak zdobyć facetaOczywiście jest dużo propozycji na pierwsze spotkania – i to po nich tak naprawdę wiadomo, czy coś zaiskrzy, czy nie. Wielu uważa, że fajnym rozwiązaniem jest kino i jakaś komedia romantyczna, ale czy to nie jest aż nadto zobowiązujące? Nie lepiej wybrać się najpierw na jakąś dobrą kawę, bądź herbatę a potem na kręgle, albo zimą na łyżwy? A idealnie by było, gdyby tylko on potrafił na nich jeździć, a dla nas byłby to pierwszy raz. Czy to nie byłoby fajne uczucie „przypadkowo” złapać się za jego ramię, bądź rękę, bo przecież nie możemy przewrócić się jadąc pierwszy raz na łyżwach. Zostając przy zimowej porze, bardzo fajny byłby spacer – szczególnie przy spadających płatkach śniegu. Romantycznie, a poza tym zimą jest ślisko, a my przecież nie chcemy się poślizgnąć, więc lepiej się zabezpieczyć i delikatnie wsunąć rękę pod jego ramię.

Na pewno poczuje się wtedy bardzo ważny, będzie czuł, że jesteś niejako pod jego opieką, że jest za Ciebie odpowiedzialny i gdybyś się przewróciła na śliskim chodniku, stwierdziłby, że to jego wina i że musi Cię mocniej trzymać. A więc możemy sobie przypisać niemały punkt w kierunku zdobycia mężczyzny, który tak się nam podoba i na którym nam zależy. Musimy jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach, o których niestety czasem zapominamy. Bądź po prostu nie chcemy pamiętać. Nigdy nie żałuj nieudanego spotkania, ale wyciągnij z niego wnioski i nie popełniaj drugi raz takiego samego błędu. Bądź pewna, silna i uwierz w to, że jesteś warta najwspanialszego mężczyzny na świecie, a z pewnością znajdzie się ten, który stwierdzi, że zdobyłaś jego serce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here