Ekskluzywne zegarki Seiko Presage

W 1956 roku firma Seiko, której korzenie sięgają aż roku 1913, stworzyła swój pierwszy automatyczny zegarek męski. 60 lat później zegarki automatyczne z kolekcji Presage stanowią wybitne osiągnięcie japońskiego zegarmistrzostwa o wieloletniej tradycji – stworzono je w oparciu o doświadczenie i bezkompromisową precyzję.

W 1956 roku firma Seiko, której korzenie sięgają aż roku 1913, stworzyła swój pierwszy automatyczny zegarek męski. 60 lat później zegarki automatyczne z kolekcji Presage stanowią wybitne osiągnięcie japońskiego zegarmistrzostwa o wieloletniej tradycji. Stworzono je w oparciu o doświadczenie i bezkompromisową precyzję. 

Zegarki Seiko Presage to ukłon w stronę dziedzictwa marki – ich jakość wykonania odzwierciedla to, co zagwarantowało producentowi uznanie nie tylko na rynku japońskim, ale także na całym świecie. Serii prestiżowych czasomierzy towarzyszyły dwa limitowane modele, czyli odnowione o stulecie projekty wzorowane na pierwszej stworzonej przez Seiko linii Laurel. Cechują je ręcznie wykonane detale emaliowanych tarcz oraz wysoka precyzja działania. Wyjątkowa jakość limitowanych czasomierzy wyznaczyła standard i estetykę całej kolekcji.

Ekskluzywne zegarki wyposażone zostały w wysokiej jakości mechanizm automatyczny z 40-godzinną rezerwą chodu. To wysoka funkcjonalność, będąca gwarancją niezawodności oraz komfortu użytkowania czasomierza. Japoński producent dba, aby to właśnie doskonała jakość wykonania nadawała jego produktom wyrazu subtelnej elegancji i kształtowała ich estetykę – do kolekcji Seiko Presage należą zegarki automatyczne odzwierciedlające to założenie poprzez swój design, odsłaniający część mechanizmu zdobiącego ich tarcze. Wysokiej jakości japoński zegarek Seiko ma pozwolić swojemu właścicielowi cieszyć się nienaganną elegancją na co dzień, przekonując, że stanowi nieodłączny dodatek zarówno do garnituru, jak i do mniej zobowiązujących stylizacji.

Prawdziwa siła wyrazu luksusowych zegarków Seiko Presage z Japonii kryje się w detalach ich wzornictwa. Elementami przyciągającymi oko są niewątpliwie fakturowane tarcze zdobiące niektóre z dostępnych modeli. Czasomierze wyposażone zostały w cyferblaty o odcieniach od jasnego po głęboki niebieski, brązowo-czarny gradient lub klasyczne biele zdobione eleganckimi indeksami czy cyframi arabskimi. W serii zastosowano  szafirowe szkiełko o wyjątkowo wysokiej odporności na pęknięcia i zarysowania.

Ekskluzywne zegarki

Japońskie zegarki z kolekcji Presage to także modele damskie o równie wysokiej jakości wykonania. Łączą one tradycyjną estetykę wschodniego zegarmistrzostwa z kobiecym charakterem niewielkich rozmiarów koperty oraz dbałością o ozdobny wymiar tarczy. Nawet najbardziej wymagające panie odnajdą wśród ekskluzywnych zegarków Seiko Presage propozycję doskonale odpowiadającą ich potrzebom. Klasyczny design fakturowanego cyferblatu umieszczonego na przykład w okrągłej kopercie o odcieniu różowego złota. Niektóre modele to zegarki typu open-heart z wycięciem na tarczy. To przez nie można podziwiać pracę automatycznego mechanizmu zegarka.

Ekskluzywne zegarki o doskonałym, japońskim mechanizmie automatycznym stanowić będą dodatek, który nada szyku i prestiżu każdej garderobie – damskiej oraz męskiej. Zaufanie do ponad stuletniego doświadczenia marki Seiko odpłaci się w postaci ponadczasowego czasomierza, który pozostanie niezawodny przez kolejne pokolenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here