Wieczór panieński to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdej panny młodej. To symboliczne pożegnanie się z okresem bycia singielką i przejścia do stanu małżeńskiego. Tego wieczoru każda z nas chce prezentować się perfekcyjnie, dlatego warto zaopatrzyć się w kosmetyki, które pozwolą nam stworzyć odpowiedni makijaż. Zobaczcie, które produkty warto mieć w swojej kosmetyczce.

Punkt pierwszy: bazy pod makijaż

Baza pod makijaż to bardzo ważny kosmetyk, pozwalający zakryć drobne i nieco większe niedoskonałości skóry. Pozwolą na lepsze stopienie się kosmetyków takich jak puder, róż czy cienie ze skórą, a także zwiększy i wydłuży trwałość kosmetyku. Sprawdzi się w przypadku kobiet, które cierpią na cerę naczynkową, borykają się z przebarwieniami czy bliznami potrądzikowymi. Baza wygładzi powierzchnię skóry i przygotuje je pod inne kosmetyki. Sprawi, że nałożony na nią podkład będzie się lepiej rozprowadzał zarówno na policzkach, jak i na skrzydełkach nosa, bez efektu gromadzenia się kosmetyku w jednym miejscu na skórze.

Punkt drugi: pędzle do makijażu

Do nakładania wielu różnych kosmetyków, między innymi korektora, pudru, różu czy też cieni do powiek bardzo przydatne będą pędzle do makijażu. Pozwolą one dobrze nanieść kosmetyk, bez kontaktu z ciepłą skórą opuszków, która nie zawsze dobrze wpływa na sposób nakładania i konsystencję produktu. Pędzle do makijażu, w zależności od rodzaju kosmetyku, który będziemy nakładać, mogą mieć włosie zaokrąglone lub ostro ścięte pod kątem. Bogaty wybór pędzli do makijażu można znaleźć na stronie internetowej http://kontigo.com.pl/makijaz.html.

Punkt trzeci: kosmetyki dobrze dobrane do kolorytu cery

To kluczowy aspekt wykonania dobrego makijażu. Nawet najlepsze akcesoria na niewiele się zdadzą, jeśli wybrane przez nas kosmetyki będą gryźć się z odcieniem naszej skóry. I tak na przykład cera naczynkowa nie lubi się z różem, za to dobrze współgra z bronzerem i żółtawym korektorem, natomiast porcelanowa cera świetnie wygląda podkreślona równie jasnyu pudrem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here