premiery gier na konsole 2021
fot. Pexels.com

Premiery konsoli PlayStation 5 i Xbox X są świetnym motorem napędzającym tworzenie nowych, bardziej zaawansowanych technologicznie gier. Jakie nowości gamingowe pojawią się jeszcze w 2021 roku? W tym artykule przedstawimy te najbardziej wyczekiwane premiery. 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/premiery-gier-2021/

Premiera: God of War: Ragnarok

Najbardziej wyczekiwana gra roku. Ragnarok będzie kolejną odsłoną Bogów Wojny. Fabuła gry owiana jest jeszcze tajemnicą, lecz najpewniej będzie ona kontynuacją przygód Kratosa i Atreusa. Ragnarok będzie dostępny na PS5.

Premiera: Halo Infinite

Tej spóźnionej przez pandemię pozycji możemy spodziewać się w końcu jesienią tego roku. Nowy rozdział sagi Microsoft Master Chief będzie wydany na konsole Xbox oraz PC.

Premiera: Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West to kontynuacja części z 2017 roku. Fabuła gry opiera się na podróży pewnego bohatera przez zachodnią część USA. Gra będzie dostępna na PS5 i PS4.

Premiera: Resident Evil Village

Nowa część z dopiskiem Village będzie już ósmym rozdziałem tej popularnej gry. Będzie tutaj kontynuowany wątek Mii i Ethana Winters, który został przedstawiony w poprzedniej części Resident Evil. Gra będzie dostępna zarówno na konsole PlayStation i Xbox, jak i PC.

Premiera: Far Cry 6

Póki co premiery możemy się spodziewać w maju 2021 roku, jednak nie jest to jeszcze potwierdzona data. W szóstej odsłonie gry zostajemy umieszczeni w świecie totalitarnego państwa Yara podczas trwającej rewolucji. Pozycja gamingowa będzie wypuszczona w wersjach na PS5 i Xbox X.

Premiera: Grand Theft Auto V

W nowej odsłonie GTA podobnie jak w poprzednich częściach gry będziemy musieli wydostać się z tarapatów, wykonując serię napadów w niebezpiecznym mieście. Piąta część GTA będzie pełna ulepszeń technicznych, wizualnych i przede wszystkim wydajnościowych, jak przystało na nowe konsole PS5 i Xbox X.

Premiera: Battlefield

Premierę nowej odsłony Battlefield zapowiedziano na grudzień 2021. Gra będzie dedykowana nowoczesnym konsolom PS5 i Xbox X. Twórcy gwarantują, że gra będzie przygotowana z niespotykaną dotąd skalą.

Zobacz także: http://www.cyber-fly.pl/nowosci-bmw-2021-roku/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here