wibratory dla par

Gdy między ludźmi iskrzy, wtedy łatwo o intymne zbliżenia. Wspólne odkrywanie tego, co nas pociąga i rozgrzewa do czerwoności, jest jednym z naturalnych i przyjemnych aspektów rodzącego się uczucia. Natomiast w życiu zakochanych o dłuższym stażu pojawia się potrzeba urozmaicenia sfery seksualnej. Przydają się do tego między innymi wibratory dla par. Spójrzcie, jakie nowości przygotowali dla Was producenci gadżetów erotycznych.

Do czego służy wibrator i jak go używać?

Zastosowanie wibratora da się streścić w jednym, bardzo krótkim zdaniu. Ten gadżet służy do dostarczania sobie przyjemności! Jak go używać? Tutaj nie ma już oczywistych recept. Każdy może mieć swoje własne sposoby na to, by wibrujący przedmiot dostarczył niesamowitych doznań. Wibratorem można stymulować okolice łechtaczki, wejście do waginy, a także wsuwać go wewnątrz. Rozmiar nie jest najważniejszy (podobnie jak w przypadku penisa!) – sprzęt nie musi być duży, ponieważ kluczem jest tutaj sposób wibrowania. To bardzo ważne! Wibratora nie wolno pożyczać. Zasady tutaj są równie surowe, co w przypadku szczoteczki do zębów. Po każdym użyciu należy myć go ciepłą wodą z mydłem.

Rozkosz w kolorze blue – ergonomiczny wibrator We Vibe Sync

Wibrator dla par w przyjemnym dla oka niebieskim kolorze – We Vibe Sync – sprawdzi się podczas igraszek w sypialni, ale także w wannie lub pod prysznicem. Jego ergonomiczny kształt dostarczy wiele przyjemności parom. Nowoczesny design to jednak nie wszystko – ten niepozorny wibrator jest innowacyjnym urządzeniem, które za pomocą aplikacji można połączyć ze smartfonem. Zakochani mają do wyboru aż 10 rodzajów wibracji. Co ważne, ich intensywność można zmieniać również za pośrednictwem pilota.

urozmaicenie życia seksualnego - wibrator dla pary

Efekty świetlne, które rozpalają zmysły. Wibrator ze światełkiem LED

Seks po ciemku zwykle nie daje tyle frajdy, co igraszki z zapaloną, chociaż najmniejszą, lampką. Producenci gadżetów erotycznych doskonale o tym wiedzą. Z myślą o potrzebach kobiet i mężczyzn przygotowali wibrator dla par Zini 2 in 1 Deux, który emituje światło LED. Interesujące jest również to, że wibratora można używać, zapewniając satysfakcję obojgu lub rozdzielić go i korzystać wyłącznie z elementu przeznaczonego dla kobiet. Wszystko zależy od naszych preferencji i nastroju.

Picabong Mahana – poręczny i dyskretny wibrator dla niej i dla niego

Oczekujesz doznań na zupełnie nowym poziomie? Sięgnij po wibrator Picabong Mahana, który zapewnia cichą pracę. Urządzenie działa na baterie typu AAA, dzięki czemu można zapomnieć o konieczności jego ładowania. Elegancka czarna kolorystyka rozbudza wyobraźnię i udowadnia, że zabawki seksualne również mogą prezentować wysoki poziom estetyki.

Lelo Tara Black – nowoczesny design dla dynamicznych i aktywnych par

Jeśli uwielbiacie swoistą jazdę bez trzymanki i dużą satysfakcję sprawia Wam głęboka penetracja, możecie wybrać wibrator Lelo Tara Black o 6 programach wibracji. Na uwagę zasługuje też interesujący design. Dzięki niemu, wibrator, nawet pozostawiony na nocnym stoliku, nie będzie wzbudzał dziwnych skojarzeń u pozostałych osób. Patrząc na niego, trudno tak naprawdę domyślić się, do czego rzeczywiście służy. Ten ekskluzywny wibrator zrywa też z mitem, który mówi, że gadżety erotyczne muszą prezentować się kiczowato i przaśnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here