Leczenie niepłodności w Katowicach

O niepłodności można mówić wtedy, gdy przez rok pomimo regularnego współżycia bez żadnej antykoncepcji nie dochodzi do ciąży. Taka sytuacja dotyczy już około 20% par. Na szczęście przynajmniej części z nich medycyna jest w stanie skutecznie pomóc. W Polsce dostępne są te same metody leczenia niepłodności, które obowiązują na świecie.

Niepłodność Katowice

Niepłodność jest złożonym problemem, dlatego należy ją diagnozować i leczyć w miejscu posiadającym odpowiednie zaplecze. Takim miejscem jest Gyncentrum Katowice. Ta klinika leczenia niepłodności specjalizuje się zarówno w leczeniu niepłodności jak i w diagnostyce prenatalnej. Każdy pacjent, który trafia do Gyncentrum może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, ale też endokrynologii, genetyki klinicznej czy wreszcie embriologii i andrologii. Ponadto do dyspozycji pacjentów pozostają psycholog, seksuolog i dietetyk kliniczny.

Kompleksowe leczenie niepłodności

Gyncentrum Katowice to klinika leczenia niepłodności realizująca kompleksowe programy leczenia niepłodności metodą in vitro. Programy są skierowane do określonych grup pacjentów, z uwagi na diagnozę i możliwe do zastosowania terapie.

Trzeba zaznaczyć, że jak mało który ośrodek leczenia niepłodności na Śląsku Gyncentrum ma już ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Jakość leczenia niepłodności w tej właśnie klinice została doceniona przez obiektywnych ekspertów, czego potwierdzeniem jest miano najlepszej placówki na Śląsku specjalizującej się w in vitro w rankingu przygotowanym przez Ministerstwo Zdrowia oraz dziennik „Gazeta Wyborcza”.

Od diagnozy niepłodności po diagnozę prenatalną

Trudno przecenić fakt, że pacjenci mogą być pod opieką kliniki Gyncentrum od momentu zgłoszenia się na badania z powodu niemożności zajścia w ciążę aż po badania prenatalne w przypadku skutecznej terapii. Badania prenatalne są bardzo ważną częścią kompleksowej opieki, która jest wyróżnikiem kliniki. Dzięki nim możliwe jest wykrycie wad płodu na wczesnym etapie i bądź wdrożenie leczenia jeszcze w okresie prenatalnym bądź też zaplanowanie go wkrótce po porodzie.

Gdy szuka się sprawdzonego miejsca leczenia niepłodności na Śląsku, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło „niepłodność katowice” by przekonać się, jak dobrą opinią cieszy się klinika Gyncentrum.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here