Jak powstał świat

Trudno na dziś powiedzieć, jak powstał świat jednocześnie czy rzeczywiście jesteśmy ciałem niebieskim, w które ktoś tchnął życie, a może planetą która od początku ukształtowana była miliardy lat temu aby być taką jak obecną.

Jak powstał świat?

Jak powstał światOczywiście odwieczne pytanie jak powstał świat jest często a nawet niejednokrotnie oraz we wielu przypadkach powiązane wyłącznie z mitami, legendami oraz religią i chyba to ostatnie zagadnienie ma największe znaczenie gdy idzie o analizowanie czy poruszanie tej kwestii. Dodatkowo właśnie sama religia pod każdą co za tym idzie odmianą i postacią, choć różnie to jednak w podobny dla siebie sposób odrzuca inne teorie, nawiązując do konkretnych sytuacji, zdarzeń, albo dat o których dużo się mówi. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż na dziś dzień nie da się odpowiedzieć jak powstał świat, a raczej jest to z wielu powodów co zrozumiałe niemożliwe, naukowcy dalej analizują niejedną teorię aby postawić jak najbardziej słuszną.

Nie możemy również zapominać o wieku samej ziemi, to są setki milionów lat a więc czas w którym wiele się mogło na niej wydarzyć, i nie chodzi tutaj o życie lub wyginięcie dinozaurów. Trzeba także odrzucić jeden z największych mitów, iż jesteśmy jedyną planetą o takiej strukturze, już dziś jesteśmy w stanie wskazać podobne o zbliżonej atmosferze ale nie istnieje żadna szansa by tam dotrzeć.

Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak powstał świat

Nikt więc na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć jak powstał świat, a nawet wszystkie przemyślenia mijają się nie tylko z nauką ale najczęściej naszą niewiedzą. Zapewne tak naprawdę dopiero następne pokolenia, będą w stanie postawić jakąkolwiek słuszną teorię a nawet przedstawić dowody które ją potwierdzają. Raczej nic nie zmieni się również w kwestii religii, tutaj co wyznanie to zupełnie adekwatne spojrzenie, często wręcz irracjonalne i nie mającego nic wspólnego z logiką, a co za tym idzie sensem przyjmowania takich informacji bezpośrednio do siebie.

Warto więc śledzić rzetelne informację na temat stworzenia świata, zwłaszcza te które są efektem prac naukowców i osób posiadających odpowiednie predyspozycje, doświadczenie a nawet wiedzę. Właśnie oni mogą kiedyś przedstawić nam definicję stworzenia świata, i zupełnie obalić inne jakie dotychczas uważaliśmy za najbardziej słuszne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here